Instalacja kamer do monitoringu, Poznań

Firma Alarmis Krzysztof Strauchmann z Poznania oferuje wysokiej jakości montaż monitoringu i kamer CCTV. Doświadczenie w branży systemów zabezpieczeń pozwala nam realizować usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja monitoringu wymaga indywidualnego podejścia przy projektowaniu i doborze urządzeń. Kamery pracują w ściśle określonych warunkach, które często są bardzo wymagające: brak światła, wysoka temperatura, duża wilgoć oraz możliwość łatwego uszkodzenia.

Kompleksowe usługi montażowe

Montaż kamer IP - monitoring przez Internet

Zajmujemy się profesjonalnym montażem kamer IP, dzięki czemu podgląd na monitorowany obszar jest dostępny przez Internet. Obraz jest pokazywany z wykorzystaniem sieci WiFi pod odpowiednim adresem IP w przeglądarce internetowej. Takie rozwiązanie to możliwość posiadania wglądu w pozostawione w domu dzieci, obserwacja tylnego wejścia do magazynu czy sklepu, a także bieżący monitoring wielu obszarów firmy z pomieszczenia portiera. Monitoring IP to dobry pomysł na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.

Masz już kamerę i szukasz montera?

Lepiej trafić nie mogłeś! Firma Alarmis oferuje kompleksowe usługi montażu i serwisu różnego rodzaju kamer do monitoringu. Zadzwoń do nas i powiedz nam jaką dysponujesz kamerą lub jaki sprzęt masz zamiar kupić – doradzimy przy wyborze optymalnego rozwiązania. Posiadamy wystarczające doświadczenie, aby udzielić Tobie jak najtrafniejszych porad! Podłączamy oraz konfigurujemy sprzęt dla uzyskania jak najlepszego efektu.

Potrzebujesz sprawnego montażu kamer do monitoringu?

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej!

Kamery najwyższej jakości

Współpracujemy z najlepszymi. Oferujemy produkty tylko sprawdzonych i zaufanych dostawców systemów monitoringu i kamer:

Kamera CCTV
Call Now Button