Naprawa i serwis domofonów, Poznań

Montaż domofonów i wideodomofonów to część usług oferowanych przez firmę Alarmis Krzysztof Strauchmann w Poznaniu i okolicy. Dostarczamy wysokiej jakości instalacje domofonowe oraz pomagamy przy wyborze najlepszego rozwiązania pod względem ceny i celu użytkowania. Proponujemy zarówno domofony do domu jednorodzinnego jak i rozwiązania zakładowe wykorzystywane np. w portierni lub do otwierania bram wjazdowym oraz furtek prowadzących na teren firmy. A wszystko to w korzystnej cenie wraz z możliwością oferty serwisu po ukończeniu montażu.

Profesjonalny serwis i naprawa

Zdajemy sobie sprawę jak popularne są w dzisiejszych czasach domofony i wideodomofony, w związku z tym posiadamy wyjątkową ofertę ich profesjonalnego serwisu i napraw poszczególnych elementów. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w branży kontroli dostępu w tym montażu domofonów. Jesteśmy specjalistami w zakładaniu tego rodzaju urządzeń, dlatego doskonale wiemy, że skuteczna instalacja domofonowa to klucz do bezpieczeństwa i komfortu zarówno na własnej posesji jak i na terenie firmy czy magazynu.

Serwis domofonów - usługi

Usługi serwisowo – montażowe domofonów i wideodomofonów przez firmę Alarmis są bardzo szerokie. Poniżej prezentujemy kluczową ich część:

Domofony i wideodomofony najwyższej jakości

Zdobyte doświadczenie pozwala nam korzystać jedynie z najlepszych rozwiązań i instalować urządzenia najwyższej jakości sprawdzonych producentów m. in.:

Potrzebujesz montażu lub naprawy swojego domofonu?

Zadzwoń, aby skorzystać z naszych usług!

Krzysztof Strauchmann

Tomasz Ślusarczyk

Domofon z kamerą - funkcje wideodomofonów

Call Now Button