Montaż systemów kontroli dostępu

Kontrola dostępu to jedna usług realizowanych kompleksowo na terenie Poznania i okolic przez firmę Alarmis. Praca w czasach, w których żyjemy wymaga dużego wkładu w pojęcie bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zachowaniu jej komfortu i wygody. Alarmis to firma, która potrafi zapewnić oba te warunki. Pełna instalacja i konfiguracja systemu kontroli dostępu oparta na 10 – letnim doświadczeniu w branży. Elektroniczna kontrola dostępu to m. in. zabezpieczenie przed nieupoważnionym dostępem oraz kontrola wejścia i wyjścia z budynków i pomieszczeń oraz sygnalizacja próby włamania. Kontrola dostępu do pomieszczeń w połączeniu z systemami alarmów i monitoringu to w efekcie najwyższy poziom bezpieczeństwa jaki możesz sobie wymarzyć!

Karta dostępu
Klawiatura numeryczna

Elektroniczna ewidencja czasu pracy

Nadzór obecności w pracy, punktualność przyjścia oraz wszelkie spóźnienia to zdecydowanie codzienność w wielu zakładach pracy. Oferowane przez firmę Alarmis instalacje to profesjonalne systemy weryfikujące wyżej wymienione problemy. Każdy system RCP jest indywidualnie dostosowany do wymagań klienta, które są często bardzo zróżnicowane ze względu na duże rozbieżności w sposobach organizacji pracy w danym zakładzie czy biurze. Firma posiada 10 – letnie doświadczenie w branży zabezpieczeń i alarmów, co pozwala jej szybko zrozumieć założone wymagania i dostosować odpowiedni system dobierając optymalne rozwiązania z przemyślanym doborem oprzyrządowania.

Potrzebujesz profesjonalnego systemu kontroli dostępu?

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej!

Elektroniczne systemy kontroli dostępu

  • możliwość zautomatyzowania procesu naliczania czasu pracy za pomocą systemu RCP,
  • udogodnienie dla działu rozliczeń firmy w postaci analizy dokładnie zmierzonego czasu pracy pracownika, przerw oraz przepustek,
  • kontrola dostępu do pomieszczeń i obszarów firmy,
  • możliwość integracji z systemami monitoringu i alarmów,
  • szeroki zakres możliwości przetwarzania uzyskiwanych danych,
  • sygnalizacja w wypadku użycia karty zbliżeniowej bez odpowiednich uprawnień lub w przypadku, gdy zostanie użyta siła,
  • integracja z czujnikami otwarcia drzwi ewakuacyjnych na terenie całego biurowca lub zakładu.
Złota karta w ręce
Call Now Button